Crack a Case workshop 2010

Booz & Company
Bedrijfsnaam: Booz & Company
Interessant voor: Consultancy
Inschrijven:
van 27-07-2010
tot en met 10-10-2010
Niveau: WO
Start: 21-10-2010
Terug
Tell a friend Inschrijving gesloten

Beschrijving

Op donderdag 21 oktober organiseert Booz & Company een workshop waarbij je inzicht krijgt in de technieken van een sollicitatiegesprek van hoog niveau. Samen met de professionals van Booz & Company ga je een case 'kraken' die een sollicitant kan krijgen tijdens de selectieprocedure. Een interessante manier om Booz & Company te leren kennen!

Wie zijn wij

Booz & Company is een toonaangevende management consultancy firma die samenwerkt met bestuurders van 's werelds toonaangevende bedrijven, overheden en non-profit organisaties aan de gecompliceerde uitdagingen waar zij voor staan. Wij zijn trots op ons werk. Onze oprichter Edwin Booz is de grondlegger van management consulting toen hij in 1914 de eerste management consultancy firma oprichtte. Onze wereldwijde management consultancy business groeit jaarlijks met 15%, en zijn wij leidend binnen onze professie. Dat verschaft onze medewerkers met fantastische carrière mogelijkheden.

Wie zoeken wij

De workshop is bedoeld voor studenten met een academische achtergrond van alle universiteiten en alle studierichtingen, die uiterlijk binnen anderhalf jaar afstuderen. Wij selecteren op basis van je CV, cijferlijsten van eindexamen en universiteit. Als je CV en cijferlijsten onze interesse wekken, ontvang je enkele weken voor aanvang van de "Crack-a-Case" workshop een uitnodiging.

De inhousedag

De "Crack-a-Case" workshop geeft inzicht in de methode die tijdens sollicitatiegesprekken met potentiële consultants worden gebruikt. Als onderdeel van het sollicitatiegesprek krijgt de sollicitant namelijk een "case" voorgelegd en samen met de interviewer probeert hij of zij de "case" op te lossen. Met deze "case" worden verschillende eigenschappen van de sollicitant getest, o.a. analytisch vermogen, structurele aanpak van problemen en creativiteit.

Verder is er natuurlijk tijd voor vragen en discussie en zal de middag worden afgesloten met een diner.

Klik hieronder om je aan te melden, dan hoor je zsm van ons!

 


Inschrijving gesloten

Bedrijfslogo

Bedrijfsgegevens